"Культурологія" на тему: "Модернізм як філософська та мистецька течія к. XIX - поч. ХХ ст." На засіданні було порушено низку важливих питань розвитку культури на зламі віків, зокрема студенти коледжу висвітлили передумови виникнення та презентували основні течії модернізму як феномену культури ХХ ст. Особливу увагу було приділено формуванню та розвитку українського мистецького авангарду, представленого в цікавій інтерпретації к. істор. наук, доц. Білик Н. І. Було обговорено також питання модерністських віянь в українській літературі поч. ХХ ст. викладачем Дзюлою Ю. В. Жвавою та пізнавальною була дискусія учасників щодо особливостей висвітлення питань заявленої тематики в навчальному процесі та значущості цієї художньо-мистецької течії для розвитку культури загалом, адже саме цей напрям надихає митців сучасності. Висловлюємо щиру вдячність голові методоб'єднання п. Коневич О. В. за надану можливість поділитися нашим досвідом та напрацюваннями.

Автор: Зубик Степан

Створено: 2021-11-20 21:11:49