Циклова комісія фінансово-економічних дисциплін
Циклова комісія фінансово-економічних дисциплін є об’єднанням викладачів дисциплін загальноекономічної та професійно-практичної підготовки за спеціальностями:
071 «Облік і оподаткування»
072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Головна мета роботи комісії полягає у формуванні професійної компетентності, підвищенні рівня знань студентів, у поліпшенні якості підготовки спеціалістів, здатних адаптуватись у нових соціально-економічних умовах та вирішувати питання господарювання при різних формах власності.
Цикловою комісією фінансово-економічних дисциплін успішно запроваджується комплекс новацій, націлених на вдосконалення навчального процесу, підвищення якості викладання і врешті-решт запровадження компетентнісного підходу до навчального процесу, його індивідуалізацію й активізацію самостійної роботи студентів.
Упродовж навчання, окрім загальних дисциплін, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: підприємництво, бухгалтерський облік, економічний аналіз, економіка підприємства, фінанси підприємств, фінанси, податкова система, страхові послуги, управління витратами, банківські операції, економічна теорія, макроекономіка, мікроекономіка, статистика, гроші і кредит, економіка праці та соціально-трудові відносини, аудит, облік і звітність у бюджетних установах, основи комерційної та біржової діяльності.
Після завершення навчання у коледжі випускники: працюють на підприємствах різних форм власності, товариствах, спільних підприємствах, концернах, страхових компаніях, банках, підприємствах торгівлі, контрольно-ревізійних службах, аудиторських фірмах на посадах: фінансиста, бухгалтера-експерта, бухгалтер-аналітика, товарознавця, касира, помічника аудитора, інспектора податкової служби, спеціаліста кредитного та операційного відділів банківських установ.
Можливість вступу за скороченими програмами до Західноукраїнського національного університету ( 2- 3 курс).
Коледж активно співпрацює з провідними підприємствами, компаніями, фінансовими та банківськими установами, де студенти мають можливість набувати практичного досвіду, а опісля – працевлаштуватися.
Професія фінансиста, бухгалтера, економіста, підприємця вимагає надзвичайного таланту і терпіння. Однак тим, хто її опанував, дається особливий дар бачити за цифрами складний світ економіки в її взаємозв’язках і гармонії . Здійснювати фінансово-економічну, обліково-аналітичну та управлінську діяльність згідно з вимогами сьогодення можуть тільки висококваліфіковані фахівці.