Циклова комісія інформатики та комп'ютерної інженерії

Колектив циклової комісії інформатики та комп’ютерної інженерії здійснює підготовку фахівців за спеціальністю:

-Комп'ютерна інженерія

Упродовж навчання, окрім загальноосвітніх предметів, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: Комп'ютерні системи та мережі, електрорадіовимірювання, системне програмне забезпечення, теорія електричних і магнітних кіл, комп'ютерна логіка, інженерна та комп'ютерна графіка, комп'ютерна графіка, web-дизайн, мережеве програмування, організація баз даних, теорія ймовірностей та математична статистика, архітектура комп'ютерних пристроїв,інженерна графіка, комп'ютерна електроніка, комп'ютерна схемотехніка, комп'ютерні системи та мережі, основи програмної інженерії,периферійні пристрої, програмування,системне програмування.

Після завершення навчання в коледжі випускники можуть обіймати такі посади: технік-програміст, програміст системний, програміст прикладний, програміст бази даних, інженер комп'ютерної системи.

Можливість вступу за скороченими програмами до Західноукраїнського національного університету ( 2- 3 курс).

Коледж активно співпрацює з ІТ-компаніями, де студенти мають можливість набувати практичного досвіду на навчальних практиках.

Маркопольський Сергій Володимирович

Посада: голова циклової комісії інформатики та комп'ютерної інженерії, викладач

Е-mail: s.markopolsky@wunu.edu.ua

Партика Павло Миколайович