Циклова комісія юридичних та суспільно-гуманітарних дисциплін

Колектив циклової комісії юридичних та суспільно-гуманітарних дисциплін здійснює підготовку фахівців за такими спеціальностями:

-"Право"

-"Психологія"

Упродовж навчання, окрім загальноосвітніх предметів, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: психологія особистості, соціальна психологія, психологія управління, культура психології, теорію держави і права, історію держави і права, цивільне та сімейне право, кримінальний процес, організація судових та правоохоронних органів, конституційне право України, юридична деонтологія.

Після завершення навчання в коледжі випускники можуть обіймати такі посади: психолог-консультант; психолог (корпоративний тренер), психолог у соціальній сфері, юрисконсульт; архіваріус; секретар суду, секретар судового засідання; судовий розпорядник; судовий виконавець; секретар – референт; консультант нотаріальної контори; молодший слідчий; помічник адвоката; інспектор митної служби; державний податковий інспектор.

Можливість вступу за скороченими програмами до Західноукраїнського національного університету ( 2- 3 курс)

Багрій Ірина Петрівна

Посада: голова циклової комісії юридичних та суспільно-гуманітарних дисциплін, спеціаліст другой категорії

Е-mail: bahrii1iryna@wunu.edu.ua